STAV MD s.r.o.

Komplexné rekonštrukcie rodinných a bytových domov

VITAJTE NA STRÁNKACH FIRMY STAV MD s.r.o.

Spoločnosť STAV MD s.r.o.sa zaoberá stavebnou činnosťou s pôsobnosťou hlavne na východnom Slovensku. POLITIKA SPOLOČNOSTI

Preferovanou činnosťou je najmä zatepľovanie obvodových stien rodinných a bytových domov ( naša licencia , protokol spoľahlivosti), realizácie pozemných stavieb, rekonštrukcie, stavebné úpravy a údržbové práce. Podieľame sa na výstavbe novo-stavieb, modernizácii a rekonštrukcii hospodárskych, priemyselných, bytových a rodinných domov.

Share

WEBER TERRANOVA

Šľachtené omietky, tepelnoizolačné omietky, štukové a jadrové omietky, tenkovrstvé omietky - exteriérové a interiérové, dekoračné omietky a stierky.

DEKTRADE

Otvoriť Široká paleta strešných a izolačných materiálov vrátane doplnkov, z ktorých je možné vytvoriť prakticky akúkoľvek konštrukciu.

BAUMIT

OtvoriťŠiroká paletu ucelených systémových riešení a kompletný servis pre omietanie, zatepľovanie, sanácie historických objektov, potery a povrchové úpravy fasád.

KNAUF

Sample imagevyrába stavebné systémy. Tieto systémy zjednodušujú projektovanie aj samotnú výstavbu a ponúkajú zmysluplné a kompletné riešenia.

Adresa

  • M. R. Štefánika 2393/29
    075 01 Trebišov, SK

Kontakt

  • 0905 899 495, 0915 387 520
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracia doba

Pon-Pia 8:00-16:00
So-Ne Zatvorené

Informácie

IČO: 44 190 654
IČ DPH: 202 262 0908

Copyright © 2012 Stav MD s.r.o. Realizácia: COMTECH.